Pomoc Drogowa

pomoc drogowa warszawa

 

Uczestnicząc w ruchu drogowym, często stajemy w obliczu nieprzewidzianych sytuacji. Zdarza się awaria samochodu, która uniemożliwia dalszą podróż lub stajemy się ofiarą nieprzewidzianej kolizji.

Co w takiej sytuacji zrobić?
Do kogo zwrócić się o pomoc?

Odpowiedzią jest dobra pomoc drogowa. W zależności od sytuacji auto pomoc może zaoferować nam szereg usług, dzięki których będziemy w stanie kontynuować podróż lub usunąć awarię pojazdu w najkrótszym możliwym czasie.  Do usług najczęściej świadczonych przez pomoc drogową należy:

  • – wymiana koła,
  • – dowóz paliwa,
  • – holowanie unieruchomionego pojazdu,
  • – przewóz unieruchomionego pojazdu na lawecie.

Dobra pomoc drogowa może nam dodatkowo zaoferować mobilny serwis samochodowy, w ramach którego mechanik na miejscu zdarzenia usuwa drobne awarie uniemożliwiając nam dalszą podróż bez konieczności holowania samochodu do warsztatu. Mobilna pomoc jest rozwiązaniem zdecydowanie tańszym i bardziej praktycznym niż autoholowanie pojazdu czy laweta.

Jak wezwać naszą auto pomoc?

Nasza pomoc drogowa obejmuje swoim zasięgiem całe województwo mazowieckie. Działamy jako Pomoc Drogowa Warszawa zapewniając profesjonalne wsparcie kierowcom na drogach dużych miast województwa oraz rzadko uczęszczanych drogach wiejskich. Żeby skorzystać z naszej pomocy drogowej wystarczy napisać albo zadzwonić pod numer telefonu 795-98-98-98 i podać swoją lokalizację. Telefon oraz SMS traktujemy jako formę zobowiązującego zgłoszenia, co skutkuje podjęciem natychmiastowych działań z naszej strony. Na miejsce zdarzenia zostaje jak najszybciej wysłana laweta wraz z wykwalifikowanym mechanikiem samochodowym, który udzieli Państwu pomocy. Po dotarciu na miejsce pomożemy w usunięciu awarii. W przypadku gdy naprawa nie będzie możliwa od ręki  laweta dostarczy samochód do wybranego przez Państwa warsztatu samochodowego lub naszego Auto Serwisu. Autoholowanie traktujemy jako ostateczność. W trosce o to, żebyście Państwo jak najszybciej mogli wznowić podróż staramy się większość usterek usuwać bez angażowania lawety, co skutkuje znacznie niższymi kosztami auto pomocy.

 

auto pomoc warszawa

Pomoc drogowa, holowanie przez całą dobę

Nasza pomoc drogowa działa w trybie całodobowym. Nasze lawety są dostępne 7 dni w tygodniu 24h na dobę, zawsze chętnie pomożemy. Naszą siedzibą jest Warszawa, ale zasięgiem swoich usług obejmujemy całe województwo mazowieckie i całą Polskę. Działamy szybko i sprawnie. Zapewniamy najtańsze usługi w okolicy, jednocześnie dostarczając fachową pomoc. Obsługujemy wszystkie zgłoszenia – od awarii spowodowanych brakiem paliwa lub przebitą oponą, przez awarie będące wynikiem usterki mechanicznej, aż po wypadki i kolizje. Oferujemy tanie i bezpieczne holowanie. Samochody holujemy do warsztatów wskazanych przez Klienta lub naszego serwisu.

Dlatego nie czekaj zadzwoń lub napisz jeżeli potrzebujesz pomocy 795-98-98-98 

Skorzystaj z opcji szybkiego kontaktu.
Podaj swój adres Emil lub telefon a nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania.