Przygotuj swój pojazd na koniec lata do zabawy w plenerze

18 listopada 2021 Kosmetyki samochodowe

Doświadczeni wędrowcy i obozowicze wiedzą, że nie mogą się obyć bez takich rzeczy jak apteczka, plecak, wygodna odzież, dobre buty turystyczne i w razie potrzeby nakrycie głowy.

Posiadanie odpowiedniego sprzętu do pojazdu jest równie ważne, zwłaszcza jeśli wybierasz się na kemping lub wędrówkę, gdy pogoda staje się chłodniejsza. Odpowiednie akcesoria mogą sprawić, że Twoja wycieczka będzie przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Oto kilka propozycji, które są równie praktyczne i niedrogie:

Kompresor powietrza / rozrusznik skokowy:

Padnięty akumulator lub przebita opona w terenie to koszmar, którego powinieneś uniknąć. Istnieje wiele różnych modeli do wyboru za mniej niż 100 dolarów.

Istnieją również przenośne ładowarki słoneczne, które można przymocować do zewnętrznej części samochodu, aby naładować w ciągu dnia. Podłącz swoje urządzenia po wyłączeniu samochodu na wieczór.

Stratchity dachowe:

Jeśli musisz przywiązać coś do dachu, te super zgrabne ściągacze spełnią swoje zadanie, nie miażdżąc ani nie uszkadzając niczego, co zabezpieczasz.

Karabinki na obu końcach szybko przymocujesz do D-ringów w skrzyni ładunkowej ciężarówki lub na bagażniku dachowym, ale jeśli nie masz punktów zaczepienia, łatwo zapętlisz Stratchit wokół prętów dachowych i przeciągniesz taśmę z powrotem przez karabinek.

Wytrzymałe maty podłogowe:

Szlaki turystyczne oznaczają deszcz (a nawet śnieg) brud, błoto, żwir itp., więc zestaw wytrzymałych, odpornych na każdą pogodę dywaników podłogowych jest niemal koniecznością, jeśli chcesz zachować dywany swojego samochodu.

Gumowe maty podłogowe są najbardziej powszechne, ale niektóre z nich są obecnie wykonane z materiałów takich jak polimery i tworzywa termoplastyczne.

wycieczka

Składane markizy samochodowe:

Wędrówka dobiegła końca i chcesz odpocząć na kempingu, ale pogoda to utrudnia.

W takiej sytuacji przenośna markiza samochodowa odporna na warunki atmosferyczne ochroni Ciebie, Twój sprzęt i samochód przed żywiołami. Do wyboru jest wiele produktów, więc szukaj markiz, które są łatwe w montażu i trwałe.

Przed wyruszeniem na kolejną przygodę warto przypomnieć sobie o niezbędnych rzeczach/akcesoriach:

  • Apteczka pierwszej pomocy / zestaw awaryjny
  • Chusteczki do rąk i płyn odkażający
  • Kije turystyczne
  • Koc rozgrzewający
  • 1 galon wody na osobę
  • Przekąski, zdrowe i słone
  • Kurtki na chłodną i bardzo zimną pogodę
  • Latarka, zapałki i świece
18 listopada 2021 Kosmetyki samochodowe