Dlaczego warto kupować samochody używane z homologacją?

8 czerwca 2023 Blog

Udział Facebook Twitter

Jeśli szukasz nowego samochodu, samochód z homologacją może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zatwierdzone samochody używane przeszły rygorystyczne kontrole mechaniczne i upewniły się, że spełniają pewne bardzo sztywne i szczególne kryteria, zanim zostały wystawione na sprzedaż.

Dealerzy oferujący te używane samochody na sprzedaż gwarantują ich stan i trwałość w pakiecie, który ułatwia zakup nowego samochodu.

Istnieje szeroki zakres korzyści, które dealerzy oferują w ramach programu zatwierdzonych samochodów, ale większość z nich obejmuje:-

* Pełna historia serwisowa pojazdu, potwierdzająca, że był on regularnie serwisowany przez wykwalifikowanego mechanika.

* Raport gwarantujący historię samochodu i potwierdzający, że nie został on skradziony, nie jest przedmiotem umowy kredytowej, nie został spisany na straty ani zezłomowany.

* Większość zatwierdzonych pojazdów to prawie nowe samochody o niskim przebiegu.

* Wielu dealerów oferuje 100-punktową kontrolę pojazdu przez doświadczonego mechanika oraz potwierdzenie, że wszelkie wykryte usterki zostały usunięte.

* Bezpłatna 12-miesięczna gwarancja obejmująca wszystkie części mechaniczne.

* Zatwierdzone samochody używane można często nabyć w ramach szerokiej gamy programów finansowych i inicjatyw płatniczych.

* Częściowa wymiana na obecny pojazd.

* Krajowy zasięg. Program działa na terenie całego kraju, a korzystanie z większych baz danych zapewnia dostęp do większej liczby wysokiej jakości samochodów używanych.

Bezpieczeństwo zatwierdzonego samochodu będzie kosztować więcej niż sprzedaż prywatna, a ich program obejmuje tylko krajowe warsztaty. Podczas oglądania samochodu sprawdź, czy jest on objęty zatwierdzoną inicjatywą, ponieważ nie wszystkie samochody sprzedawane przez dealerów muszą być nią objęte.

Szukając używanych samochodów w Internecie, zwróć uwagę na przycisk "Approved Used", aby zawęzić wyszukiwanie. Można również zauważyć, że wiele stron internetowych producentów oferuje funkcję "Approved Used" w ich własnych wyszukiwarkach.

8 czerwca 2023 Blog