Volvo C30 - Podróż

23 maja 2023 Blog

Udział Facebook Twitter

To prawda, ostatnie Volvo C30 zjechało z linii produkcyjnej. Dołącz do zespołu Automotive Blog, aby pożegnać uwielbiane Volvo C30 i spojrzeć wstecz na jego podróż i sukces.

Volvo C30 z pewnością zostanie zapamiętane jako jeden z najbardziej uderzających projektów (i najbardziej rozpoznawalnych) Volvo, z ponad 200 000 sprzedanymi na całym świecie. Pomimo faktu, że C30 nigdy nie było liderem wolumenu dla Volvo, wiadomość o jego wycofaniu była szokiem dla wielu osób, szczególnie w Wielkiej Brytanii, gdzie ma dużą bazę fanów, a co siódmy egzemplarz C30 jest sprzedawany tutaj w Wielkiej Brytanii. Volvo nie wprowadziło jeszcze nowego modelu, który zastąpiłby C30, ale niedawno wprowadzony na rynek zupełnie nowy V40 może z łatwością służyć jako doskonały zamiennik.

C30 pomogło Volvo z powodzeniem osiągnąć swój cel w przyciągnięciu nowych klientów do marki Volvo, przyciągając wysoki odsetek klientów z innych marek, takich jak Volkswagen i Mini, a także docierając do młodszej publiczności. Wraz z sukcesem poprzednich kampanii w mediach społecznościowych, Volvo świętuje koniec Volvo C30, uruchamiając trzydniową grę w mediach społecznościowych na stronie www.LastEverC30.co.uk, w której jedna szczęśliwa osoba stanie się dumnym posiadaczem #LastEverC30, począwszy od jutrzejszego czwartku 13 czerwca 2013 r. o godz. 7 rano.

Ponieważ obraz jest wart tysiąca słów, pomyśleliśmy, że nie ma lepszego sposobu na podzielenie się z wami naszymi miłymi wspomnieniami z C30 niż stworzenie tej infografiki "Volvo C30 - The Journey" - zachęcamy do udostępniania ????.

Przywitajmy Volvo C30 tak, jak na to zasługuje!

23 maja 2023 Blog