Top 5 samochodów miejskich

2 marca 2022 Blog

Udostępnij Facebook Twitter

Ponieważ większość miast w Wielkiej Brytanii jest niezwykle zatłoczona, a parkowanie równoległe staje się coraz trudniejsze, dość kompaktowy samochód może uchronić Cię przed zbyt wieloma stłuczkami. Musisz także być bardzo oszczędny, ponieważ ciągłe zatrzymywanie się i ruszanie w mieście znacznie zwiększy zużycie paliwa.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, oto 5 najlepszych samochodów miejskich, na które warto zwrócić uwagę w 2010 roku:

1. Ford Ka

Ford Ka został przeprojektowany w oparciu o Fiata 500, poprawiając silnik, aby zaoferować bardziej elastyczną i responsywną jazdę niż jego poprzednik.

2. Vauxhall Corsa

Vauxhall Corsa oferuje wszystko, czego można szukać w samochodzie miejskim - oszczędność paliwa, dobry wygląd i, choć nie zgadłbyś, przestronne wnętrze - świetne do dzielenia między partnerów!

3. Audi TT

Zdecydowany ulubieniec Londynu, TT zaspokaja specyficzny gust w zakresie wzornictwa, ale oferuje coś dla każdego w zakresie mocy i obsługi.

4. Peugeot 107/Citroen C1

Nie mogliśmy rozróżnić między tymi dwoma, ponieważ są one dość dużo identyczne pod maską, z wyjątkiem Peugeot oferuje najlepszą oszczędność paliwa. Oba mogą przejść dobrze między miastem i miejskim środowisku jazdy i oba zostały podane nowoczesne przeprojektowanie na rok 2010.

5. Volkswagen Fox

Chociaż jest to starszy model, Fox powinien być brany pod uwagę, jeśli będzie dużo jazdy autostradą

2 marca 2022 Blog