Nowy Jaguar XKR

31 marca 2022 Blog

Udostępnij Facebook Twitter

Każdy, kto kupił Jaguara XKR powie Ci, że samochód jest elegancki i po prostu wspaniały. Podobnie jak jego zwierzęcy imiennik, Jaguar jest eleganckim i szybkim stworzeniem i niezależnie od tego, czy Twój egzemplarz jest nowy, prosto z linii produkcyjnej, czy zadbany model używany, w każdym przypadku jesteś właścicielem rasowej maszyny.

To właśnie ten samochód został ostatnio sfotografowany, jak ratował Cameron Diaz, gdy jej własny pojazd zepsuł się podczas kręcenia programu BBC "Top Gear". Jak widzowie mogli zauważyć, as wyścigów Ben Collins, znany jako "The Stig", zabrał damy w potrzebie w swoim białym Jaguarze XKR.

Historia stojąca za tym szczególnym używanym Jaguarem XKR wyszła ostatnio na jaw, gdy magazyn Motor Trader odebrał model testowy i sprawdził jego rodowód. Jednak nie każdy używany Jaguar był prawdopodobnie używany do przewożenia hollywoodzkich gwiazd do domu.

Wystarczy krótkie spojrzenie na tego Jaguara, aby kierowcy docenili surową moc i pasję, z jaką został stworzony. Tylny spojler, przednia warga i jaskrawoczerwone zaciski hamulcowe sprawiają, że Jaguar XKR wyróżnia się z tłumu. Wnętrze jest fest skóry i zamszu, całkowicie wygodne i innowacyjne do jazdy. Samochód wyposażony jest w przycisk rozruchu, a drążek zmiany biegów unosi się w futurystyczny sposób z konsoli, gdy silnik V8 zostanie uruchomiony.

Dynamiczny tryb jazdy" daje możliwość dostosowania zawieszenia do stylu jazdy - od sztywniejszego zawieszenia po agresywne ustawienie tylnego dyferencjału. Dostępna jest również bardziej czuła reakcja na przyspieszenie i szybsza zmiana biegów, a łopatkowa zmiana biegów umożliwia bezwysiłkowe przenoszenie energii o mocy 510 KM na nawierzchnię drogi tak skutecznie, jak to tylko możliwe.

Zaskakującą rzeczą w nowym Jaguarze XKR jest to, jak płynną i cichą jazdę zapewnia, szczególnie biorąc pod uwagę moc silnika V8. Siedząc w tak wygodnym, sportowym fotelu, wyposażonym w możliwość zmiany wszystkich ustawień, kierowca z pewnością stwierdzi, że niezależnie od tego, jak daleko zajedzie, zawsze dotrze do celu wypoczęty.

31 marca 2022 Blog