Mobilny Autoserwis

serwis mobilny warszawa

Często się zdarza, że nasze auto z niewiadomych przyczyn nie chcę odpalić lub ulegnie innej niespodziewanej awarii. Dodatkowo sama pogoda może mieć wpływ na problemy z naszymi czterema kółkami. Najprostszym rozwiązaniem jest odstawienie samochodu do warsztatu samochodowego. Dlatego nasza firma Zwierzak Team wychodzi naprzeciw takim potrzebom.

Nasz mobilny serwis mechaniczny jest zawsze gotowy, żeby służyć pomocą w nagłych awariach Państwa pojazdów. Po dotarciu na miejsce nasz wykwalifikowany personel dokona analizy usterki. W przypadku jeżeli nie będzie możliwości usunięcia jej na miejscu, zapewniamy transport do odpowiedniego warsztatu. W zależności do usterki oraz Państwa osobistych preferencji unieruchomione pojazdy holujemy do wskazanych warsztatów samochodowych, autoryzowanych serwisów oraz naszego serwisu, gdzie szybko i sprawnie usuwamy nawet poważne usterki. Zaletą naszego serwisu mobilnego jest to, iż ma on dyspozycji profesjonalne zaplecze mechaniczne, a także autolawety, które przyjeżdżają na miejsce zdarzenia w rekordowo krótkim czasie – wszystko po to, żeby umożliwić Państwu jak najszybsze uruchomienie pojazdu.

 

Nasz mobilny serwis mechaniczny w krótkim czasie pomoże w naprawie Twojego samochodu.

Pamiętaj Zwierzak Team to szybka reakcja na zgłoszenie, diagnostyka awarii, naprawa wykonana przez profesjonalistów, którzy w krótkim czasie sprawią, że Twoje cztery kółka będą sprawne. Nasz serwis mobilny to grupa wykształconych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy z sukcesami naprawiają samochody niezależnie od marki, modelu czy rocznika.

Nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszego Mobilnego  Auto Serwisu. Zadzwoń pod numer telefonu 795-98-98-98 lub 795-98-98-58. Nasz Serwis Mobilny obejmuje zasięgiem cały miasto Warszawa i całe województwo mazowieckie. Zapewniamy szybki dojazd i fachową diagnozę.

 

Masz wątpliwości, czy warto skorzystać z usług Serwisu Mobilnego Zwierzak Team? Zastanawiasz się, czy jaka usterka kwalifikuje się do naprawy przez mobilny zespół mechaników? Boisz się, że za wymianę przepalonej żarówki zapłacisz fortunę?! Dowiedz się więcej o tym, jak działamy!

Czy warto wzywać Serwis Mobilny do błahych awarii?

Problem z przebitą oponą? Awaria świateł? Rozładowany akumulator? Serwis Mobilny Zwierzak Team działający na terenie całego województwa mazowieckiego specjalizuje się w mobilnych naprawach samochodowych. Szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie uruchomić większość zepsutych pojazdów bez konieczności ich holowania do warsztatu. Nie oznacza to jednak, że nie podejmujemy się usuwania błahych awarii. To błahostki najczęściej unieruchamiają nasze pojazdy lub znacząco obniżają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Zamiast ryzykować przejazd nie do końca sprawnym samochodem do warsztatu lub na stację benzynową, gdzie mamy nadzieję kupić zamiennik przepalonej żarówki lub płyn do chłodnicy warto skorzystać z pomocy Serwisu Mobilnego. Nasi mechanicy szybko przyjadą na miejsce zdarzenia i pomogą w wymianie przepalonej żarówki czy odkręceniu zapieczonych śrub uniemożliwiających zdjęcie koła. Dysponujemy narzędziami, które umożliwiają nam szybkie usunięcie awarii, a Państwu bezpieczną podróż. Warto również wspomnieć o tym, że koszt usług mobilnych jest porównywalny do kosztu usług mechanicznych świadczonych w dobrym serwisie samochodowym.