Chris Evans uraczony wyjątkową przejażdżką taksówką przez Stiga

14 maja 2022 Blog

Udostępnij Facebook Twitter

Aby zbiegło się to z ogłoszeniem, że Chris Evans weźmie udział w wydarzeniu Top Gear na żywo, Stig zafundował mu szybką przejażdżkę taksówką w bardzo specjalnej czarnej taksówce o mocy 400 KM.

Evans weźmie udział w programie na żywo "Gwiazda w samochodzie za rozsądną cenę", który odbędzie się 24 listopada w Londynie i jest pierwszą gwiazdą, która została ogłoszona do udziału w programie. Oczekuje się, że w najbliższych tygodniach pojawią się kolejni.

Stig zabrał prezentera telewizyjnego i radiowego w niezapomnianą podróż po terenie ExCeL, gdzie odbędzie się pokaz o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych. Pokonywanie ramp serwisowych, podziemnego parkingu, zjeżdżanie przez hale i centralny bulwar - to była naprawdę niezapomniana przejażdżka taksówką!

Top Gear na żywo jest reklamowany jako ostateczne "Top gear Experience" w dwóch miejscach: Birmingham's NEC między 11 a 13 listopada oraz London ExCeL między 24 a 27 listopada.

Odwiedzający imprezę mogą spodziewać się wszystkich dowcipów i emocji z programu telewizyjnego w formie wydarzenia motoryzacyjnego na żywo, w tym na krytym torze, który stanowi centralny punkt pokazu, gdzie Stig będzie wykonywał okrążenia mocy. Obecność Clarksona, Hammonda, Maya i oczywiście Stiga sprawi, że będzie to zabawna i ekstrawagancka okazja, z wersjami na żywo "gwiazdy w samochodzie za rozsądną cenę" i okrążeniami Stiga, a także z niesamowitym zespołem kaskaderskim Top Gear, paradami super samochodów i przyprawiającymi o gęsią skórkę pojedynkami!

Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży i zaczynają się od 49 GBP. Odwiedź stronę Top Gear Live, aby uzyskać więcej informacji i dokonać rezerwacji.

14 maja 2022 Blog